جدیدترین محصولات

چادر دانشجو مچدار کرپ ایرانی گلدوزی
بستن

چادر دانشجو مچدار کرپ گلدوزی

تومان189,000
چادر دانشجو مچدار همان چادر دانشجو می باشد با این تفاوت که برای بیرون آوردن دست ها، شکاف هایی همراه

چادر دانشجویی کرپ ایرانی

تومان179,000
چادر دانشجویی کرپ تا حدودی شبیه چادر ساده ایرانی می باشد با این تفاوت که برای بیرون آوردن دست ها،

چادر دانشجویی

"<yoastmark

چادر دانشجویی یکی از چندین مدل متنوع چادرهای مدل موجود در بازار می‌باشد که یکی از انواع مدل چادرها با سبک ایرانی است و به دلیل راحتی زیاد در محیط کار و حجاب کاملش مورد استقبال بانوان کارمند و بخصوص دانشجویان شده است به همین دلیل این مدل به مدل دانشجویی یا کارمندی معروف است. مدل‌هایی هم بعداً به بازار خواهد آمد که شاید بهتر از مدل‌های فعلی باشند و ما که نمی‌دانیم شاید هم بدتر باشند! و موضوع مهم این است که هر خانم ایرانی همان‌طور که چند مانتو دارد، به چند چادر برای استفاده نیاز دارد. چادر مهمانی با چادر دانشگاهش متفاوت است، چادر جشن با چادر روزمره‌اش فرق دارد و هرجایی چادر خاصی می‌طلبد.

تعریفی کوتاه از چادر دانشجویی:

اگر بخواهیم تعریفی درست از چادر دانشجویی بگوییم این است که چادر دانشجو کاملاً شبیه به چادر ساده‌ی ایرانی می‌باشد. با این تفاوت که برای بیرون آوردن دست‌ها شکاف‌هایی در نظر گرفته‌شده که بانوان می‌توانند بدون به هم زدن فرم چادر، به راحتی از دودست خود برای انجام کارهای روزمره از قبیل حمل کیف؛ گرفتن دست کودک و یا حمل کالسکه نوزاد استفاده کنند، و نکته مثبت این چادر نسبت به چادر دانشجویی این است که در سر مچ این چادر گیپوری نازک و بندینک برای زیبایی و راحتی بیشتر تعبیه‌شده است.

"<yoastmark

در چادر دانشجویی امکان استفاده از کیف در زیر چادر وجود دارد، نمای جلو و پشت چادر کاملاً شبیه به چادر سنتی ایرانی می‌باشد، امکان روگیری در این چادر همانند چادر سنتی ایرانی فراهم است و همچنین به‌واسطه کش تعبیه‌شده در ناحیه سردر صورت عدم روگیری بر روی سر می‌ماند.

البته بعدا طراحان به این مسئله پی بردن که با اضافه کردن مچ به این چادر علاوه بر شکیل شدن آن حجاب آن نیز کامل تر می شود. با استفاده از چادر دانشجویی شما دیگر مجبور نیستید مدام چادر خود را جمع کنید و یک دستتان همیشه درگیر باشد، با این چادر می توانید با آسودگی خاطر به فعالیت های خود در اجتماع بپردازید و از حجاب خود لذت ببرید. علاوه بر این شما می توانید با دوخت زیپ و یا دکمه برای این چادر حجاب آن را کامل تر کرده و استفاده از آن را سهولت ببخشید.

معایب چادر دانشجو:

از معایب کوچیک و بزرک این مدل چادر میتوان به:

۱-مناسب استفاده کوله‌پشتی نیست.

۲-معایب چادر دانشجوهای مچ دار برای مادرها خیلی ایده آل نیست.

۳-ایراد دیگری که دارد این است موقع که برای برداشتن چیزی دست را دراز کنید، حس می‌کنید چادر کشیده می‌شود و  راحت نیست. شاید بتوان گفت همان برای دانشجوها و کارمندان مناسب است. باتوجه  قسمتی از آستین مانتو مشخص است. شاید برای استفاده در مهمانی‌ها هم خوب باشد. اما در کل خیلی مرتب و شیک به نظر می‌آید.

انواع چادر دانشجویی:

 چادر دانشجو ابریشم ازهار

چادر دانشجو ابریشم ازهار

چادر دانشجو ابریشم ازهار

چادر دانشجو ابریشم ازهار یکی از پرفروش‌ترین چادرها می‌باشد دلیل آن پارچه فوق‌العاده مرغوب و باکیفیت آن است، به دلیل تراکم بالا این پارچه نخ کش نمی‌شود چادر دانشجو ابریشم ازهار نیمه مات و نیمه براق  است همچنین پارچه آن  بسیار مشکی می‌باشد و اصلاً به بوری نمی‌زند از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به عدم چروک پذیری و پرز نگرفتن که برای بسیاری از بانوان مهم است نام برد می‌توان گفت هر آنچه از یک چادر مشکی انتظار دارین در این پارچه چادری موجود می‌باشد.

برای دیدن جزئیات کامل و خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

چادر دانشجو کریستال ژاپن

چادر دانشجو کریستال ژاپن

چادر دانشجو کریستال ژاپن

 پارچه‌های چادری کریستال سبک می‌باشد و حالت مخملی دارد. این پارچه به دلیل ریزشی خوبی که روی سردارند زیبایی خاصی را به ارمغان میاورند.تاروپود این پارچه با چشم قابل‌دیدن نمی‌باشد. درنتیجه به‌راحتی نخ کش نمی‌شود.

پارچه چادری کریستال باکیفیت عالی نرم و لطیف می‌باشد و دارای پارچه نیمه براق و نیمه مات و مخملی می‌باشد. همچنین دارای رنگ بسیار مشکی، فوق سبک، اتو پذیری بالا است دو نوع کلی کریستال ژاپن و کره در بازار موجود می‌باشد پارچه چادری کریستال ژاپنی مشکی‌تر و مخملی‌تر می‌باشد و نسبت به جنس کره‌ای امکان چروک آن بسیار کمتر است. پارچه چادری دانشجو کریستال ژاپن اصل وارداتی از کشور ژاپن می‌باشد. می‌توان گفت به خاطر ویژگی‌های منحصر فرد پارچه چادری کریستال می‌شود این چادر را می‌توان بدون دغدغه هم در محیط‌های کاری – اداری و هم مجلسی استفاده کرد.

برای دیدن جزئیات کامل و خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

چادر دانشجو مچ دار ژورژت کارولین:

چادر دانشجو کریستال ژاپن

از پارچه کن کن مقاوم بهره‌مند گردیده که مشکل آن دسته از بانوانی که با اتو زدن و نخ کش شدن چادر درگیر هستند را برطرف کرده است. چادر دانشجو مچ دار  ژورژت کارولین دارای پارچه نیمه مات و نیمه براق می‌باشد. همچنین پارچه ژورژت از ضخامت بیشتری نسبت به سایر پارچه‌های چادری برخوردار است به تبع دارای وزن بیشتری نیز می‌باشد عرض بالای این پارچه آن را برای دوخت انواع مدل‌های لبنانی، عربی، عبا و.. مناسب نموده است.

چادر دانشجو مچ دار(کار شده) سوپر کن کن:

چادر دانشجو مچ دار سوپر کن کن

چادر دانشجو مچ دار سوپر کن کن

چادر دانشجو مچ دار (کارشده) سوپر کن کن که بسیار سبک و نرم می‌باشد و این سبکی باعث زیبا و ظریف شدن پارچه شده و البته مراقبت بالایی می‌خواهد. پارچه چادری کن کن براق می‌باشد اما توجه داشته باشید که به براقی سا تن نمی‌باشد. این پارچه به دلیل مرغوب بودن پارچه، یکی از پرفروش‌ترین چادرهاست. این نوع چادر پرز نمی‌گیرد. چادر مچ دار دانشجو سوپر کن کن برای محیط‌های رسمی و مجالس مناسب است و در صورت استفاده در محیط‌های دانشجویی و کاری باید دقت و مراقبت بیشتری به خرج داد. روی مچ چادر دانشجویی مچ دار سوپر کن کن نگین کارشده است که زیبایی منحصر به فردی به آن بخشیده است.