سوالات متداول

1-آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

بله، شما می‏‌توانید در هر زمان مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار کافی‌ست پس از وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید و با کلیک روی گزینه «جزئیات حساب کاربری» بروید و اطلاعات خود را ویرایش کنید.

2- برای سفارش کالا به کمک نیاز دارم. چگونه و با چه کسی تماس بگیرم؟

تیم پشتیبانی بانوسرا، در زمان ساعات اداری ( از ساعت ۹ تا ۲۰) پاسخگوی شما می باشد. اگر در خارج از این زمان سؤال یا ابهامی برای شمابوجود آمد برای ما در شبکه های اجتماعی پیغام  بگذارید تا در اولین فرصت باشما تماس حاصل گردد.جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما اقدام کنید.

3- می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟

بله، با شماره ‏۰۸۶۳۴۲۲۲۵۸۶ از ساعت ۹ الی ۲۰ تماس بگیرید. مشاوران مشتریان بانوسرا آماده ثبت سفارش مشتریان گرامی خواهد بود.

4- در چه ساعاتی از شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد؟

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان بانوسرا در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیری سفارش کالای شما اقدام می نمایند و تایید سفارش را برای شما پیامک می کنند.

5. آیا امکان لغو سفارش وجود دارد ؟

بله، در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. ولی پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، می بایست با تیم پشتیبانی بانوسرا تماس بگیرید. (۰۸۶۳۴۲۲۲۵۸۶) اگر سفارش شما بسته بندی و ارسال نشده باشد ظرف ۲۴ ساعت کل وجه شما مسترد خواهد شد. چنانچه سفارش شما بسته بندی شده باشد اما ارسال نشده باشد هزینه بسته بندی از شما کسر و الباقی وجه طی ۲۴ ساعت مسترد خواهد شد و اگر کالای شما ارسال شده باشد می توانید پس از تحویل کالا، روشهای بازگشت کالا را در سایت مطالعه و بر اساس آن اقدام نمایید.

6. آیا برای اطمینان از پردازش ثبت سفارش، لازم است که با بانوسرا تماس بگیرم ؟

خیر، پس از تایید نهایی سفارش، پیامکی از طرف بانوسرا برای شما ارسال می گردد تا از آغاز روند خرید اینترنتی خود اطمینان حاصل کنید. در صورت لزوم، کارشناسان بانوسرا با شما تماس خواهند گرفت.

7.آیا امکان ارسال کالا و تسویه وجه آن در هنگام تحویل وجود دارد؟

بله. امکان پرداخت وجه هنگام تحویل کالا وجود دارد.ولی زمان ارسال توسط پست مسلما بسبت روش های دیگر بیشتر است

اگر کالای ارسالی با کالایی که در وبسایت بانوسرا دیدم مغایرت داشت، باید چکار کنم؟

می توانید از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک و یا بخش تماس با ما هر گونه مغایرت را به تیم پشتیبانی بانوسرا اطلاع دهید.