به صفحه تضمین بهترین قیمت خوش آمدید

تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی بانو سرا با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. چنانچه برای کالای مشابه قیمتی ارزان تر در سایر فروشگاه ها مشاهده نمودید میتوانید از طریق فرم زیر به ما اطلاع داده تا در اسرع وقت کارشناسان پس از بررسی موضوع قیمت را اصلاح نمایند و شما با خیالی آسوده خرید نمایید . برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

  1. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
  2. کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در بانو سرا اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.
  3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.
  4. فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
  5. کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به بانو سرا، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.
  6. از آنجا که هدف این طرح اطمینان مشتریان خرید با بهترین قیمت است، اگر در قیمت بانو سرا به دلیل خرید از جشنواره های فروش یا  استفاده از ووچر  تخفیف اعمال شده باشد، ملاک مقایسه، قیمت نهایی و تمام شده ای است که مشتری پرداخت می کند.
  7. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت بانو سرا، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.
  8. بررسی ثبت درخواست تا حداکثر ۳ روز کاری انجام می‌شود.

 

تضمین کمترین قیمت

فرم گزارش تضمین بهترین قیمت

(اعلام کمترین قیمت)

پاسخگوی شما هستیم

شنبه تا پنج شنبه ۹ الی ۱۳.۳۰ و ۱۶ الی ۱۹

Email

banusaracom@gmail.com

Telegram

@banusaracom

Instagram

@banusaracom

تلفن

۰۸۶۳۳۶۹۱۲۶۹

همراه

۰۹۱۸۴۳۴۲۰۶۷

تماس با ما

فرم تماس با ما